You, the petitioner

Uitzondering avondklok huwelijken

94 signatures

Op dit moment mogen huwelijken tot 17.00 u plaatsvinden. Voor veel bruidsparen is dat reden om het huwelijk uit te stellen of te annuleren. Dat is een probleem voor de trouwbranche. Er moet een uitzondering komen op de avondklok voor huwelijken.

Petition

We

Eigenaren van trouwlocaties, leveranciers en andere betrokkenen trouwbranche, bruidsparen, meelevende burgers.

 

establish that:

  • Wanneer een huwelijk de hele dag met dezelfde groep mensen wordt gevierd, die kunnen aantonen dat zij beschermd of getest zijn, heeft het vervroegen van de tijd waarop men samenkomt geen positief effect op eventuele besmettingen.
  • Er is enkel verlies, want bruidsparen moeten aanpassen, verzetten of annuleren en
  • voor de trouwbranche zijn de misgelopen inkomsten een probleem.
  • Het kapotmaken van deze sector kan voorkomen worden.
  • Dit brengt geen extra risico’s met zich mee, maar maakt wel dat veel huwelijken kunnen doorgaan, de branche meer omzet draait en het hoofd boven water kan houden.

 

and request

Een uitzondering (verruiming) op de eindtijd van een huwelijksvoltrekking en de viering daarvan. Waarbij de beweging van de gasten nog wel goed te controleren en overzien is.

Current status

This petition is not open to collect signatures.

 

Details

Addressed to:
Tweede Kamer 
Petition desk:
Closing date:
2022-12-19 
Status:
Withdrawn 
Lead petitioner:
Eline  

History

Signatures