U, de petitionaris
Er is nieuws!
Cover geenazc dtc

Stop de AZC Doetinchem op de Terborgseweg 138

1.710 ondertekeningen

De gemeenteraad van Doetinchem heeft ingestemd met een AZC aan de Terborgseweg, tegen de wil van veel inwoners. Wij verzetten ons hiertegen en zullen bezwaar maken tegen de nog te verlenen vergunning. Laat zien dat Doetinchem dit niet accepteert. Wij zullen bezwaar maken tegen de omgevingsvergunning en roepen op tot uitstel en heroverweging van deze locatie. Doetinchem zegt NEE tegen een AZC aan de Terborgseweg 138.

Petitie

Wij

Inwoners van Doetinchem en omgeving die zich verzetten tegen het AZC aan de Terborgseweg.

 

constateren dat:

  • de gemeenteraad van Doetinchem op 25 september heeft besloten een AZC te openen aan de Terborgseweg.
  • dit zonder draagvlak, inspraak of transparantie gebeurde.
  • veel inwoners zich zorgen maken over de locatie, veiligheid, leefbaarheid en het gebrek aan betrokkenheid bij dit besluit.

 

en verzoeken

het besluit te heroverwegen, de uitvoering op te schorten en in gesprek te gaan met haar inwoners.

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Doetinchem 
Petitieloket:
Einddatum:
31-12-2025 
Organisatie:
GeenAZC 
Website:

Geschiedenis

Ondertekeningen

Nieuws

Bezwaarbrief nu beschikbaar

De bezwaarbrief is nu beschikbaar. Inwoners kunnen deze brief downloaden via de link op deze petitiepagina onder de naam 'Download bezwaarbrief hier'.

Met deze brief kan iedereen eenvoudig en juridisch onderbouwd bezwaar maken tegen de omgevingsvergunning voor het geplande AZC in Doetinchem.

+Lees meer...

Het is belangrijk dat zoveel mogelijk inwoners gebruikmaken van dit recht, zodat duidelijk wordt dat dit besluit niet breed gedragen wordt.

27-09-2025

Download straks de bezwaarbrief via deze petitie

Gisteren hebben bijna 1.500 mensen de petitie ondertekend. Dat laat zien dat er brede steun is om bezwaar te maken tegen de komst van een AZC in Doetinchem.

Toch zijn we er nog lang niet.

+Lees meer...

Hoe meer handtekeningen er binnenkomen, hoe sterker ons signaal richting de gemeente wordt. Iedere stem telt, en iedere steun maakt het verschil.

Omdat wordt verwacht dat het college van burgemeester en wethouders in oktober 2025 de omgevingsvergunning zal afgeven, is GeenAZC nu al druk bezig met het opstellen van een uitgebreide bezwaarbrief. Deze brief zal binnenkort te downloaden zijn via de link die wij op deze petitiepagina hebben toegevoegd onder de naam 'Download bezwaarbrief'. Zo kan iedere inwoner een duidelijke en juridisch onderbouwde reactie indienen.

Ken je mensen die deze petitie nog niet hebben gezien? Vraag hen om ook te tekenen en te delen. Samen laten we zien dat dit besluit niet zonder onze stem kan worden genomen.

27-09-2025