You, the petitioner
Jan barbier

Behoud de Jan Barbierschool en het buurthuus voor de leefbaarheid

170 signatures

Aan alle betrokken buurtgenoten,

Het behoud van onderwijs in onze buurtschap is van essentieel belang voor de leefbaarheid, toekomst en samenhang van onze buurtschap. Daarom vragen wij uw steun voor het Plaatselijk Belang in de strijd voor:

  • behoud van onderwijs
  • behoud van het Buurthuus
  • behoud van leefbaarheid in onze buurtschappen

Samen kunnen we het verschil maken. Laat uw stem horen vóór een leefbare toekomst voor jong en oud in onze omgeving.

Deze ontwikkeling raakt het hart van dorpen en buurtschappen. De basisschool heeft een cruciale rol. Wij vragen uw aandacht en hulp.

Petition

We

Plaatselijk Belang EHER en de inwoners van buurtschappen Eelen, Rhaan, Egede en Hankate in Hellendoorn

 

establish that:

  • de voorgenomen sluiting van de Jan Barbierschool niet alleen een groot verlies voor de leerlingen is, maar zeker voor de leefbaarheid van onze buurtschappen.
  • de sluiting onze buurtschappen ernstig zal aantasten.
  • de Jan Barbierschool is méér dan een onderwijsinstelling: het is een bindende factor in onze gemeenschap.
  • haar verdwijnen zal de leefbaarheid en sociale samenhang in de buurtschappen blijvend schaden.

 

and request

  • concrete maatregelen ter bescherming van de steeds kwetsbaarder wordende leefbaarheid op het platteland.
  • voorkom het verdwijnen van de Jan Barbierschool, goed onderwijs met betrokken ouders
  • behoud het buurthuus.

Sign this petition

 
We e-mail you a link to confirm your signature. Your data will not be shared with third parties and remains with the Stichting Petities.nl. Your name and place of residence will only appear if you choose this. Read more about this in our privacy statement.

Details

Addressed to:
Hellendoorn 
Petition desk:
Closing date:
2025-06-17 
Lead petitioner:
Janny Vokkert 
Organisation:
Plaatselijk Belang EHER 

History

Signatures