
Voor een terugkeer naar een snelle en betrouwbare dienstregeling van lijn 341 tussen Utrecht en Wijk bij Duurstede.
https://buslijn341.petities.nl
busreizigers van U-OV lijn 341
sinds het ingaan van de nieuwe dienstregeling de reistijd van Utrecht naar Wijk bij Duurstede voor de meeste reizigers uit Wijk langer is geworden, en de nieuwe dienstregeling veel vertraging in de hand werkt
de provincie Utrecht en de vervoerders Keolis en Transdev terug te keren naar de oude dienstregeling en busroute, waardoor reistijd verkort wordt en de betrouwbaarheid vergroot.
Al jaren voorspelt hij het weer op basis van de meest complexe meteorologische modellen, maar of de bus in zijn woonplaats Wijk bij Duurstede op tijd komt? Dat blijft ook voor NOS-weerman Peter Kuipers Munneke een raadsel (...) lees verder.
Wat een geweldige respons op deze petitie, al ruim 2600 handtekeningen! Volgende week woensdag zal ik de petitie namens alle ondertekenaars aanbieden aan de Provinciale Staten van Utrecht en de gedeputeerde André van Schie, die over mobiliteit in de provincie gaat.
Tegelijk met deze petitie gebeurt er een hoop op de achtergrond. De gedeputeerde heeft al verbeteringen van U-OV geëist, en wethouder Schadderlee van de gemeente Wijk bij Duurstede dringt bij de Provincie en U-OV aan op een snelle verbetering van de situatie: https://www.ad.nl/wijk-bij-duurstede/wethouder-wil-actie-van-busmaatschappij-rondje-door-wijk-snel-aanpassen-om-het-openbaar-vervoer-te-redden~aa8ef2890/
Nogmaals enorm bedankt voor alle steun voor deze petitie! Samen kunnen we ons geluid laten horen!
Peter Kuipers Munneke Petitionaris.