U, de petitionaris

Verbied de bromfiets niet in de bebouwde kom van Nijmegen

5 ondertekeningen

Vanaf 1 januari 2028 mogen brom- en snorfietsen met een verbrandingsmotor van vóór 2011 niet meer rijden in de hele bebouwde kom van Nijmegen en Lent. Er mogen alleen nog elektrische brom- en snorfietsen binnen de bebouwde kom rijden.

Petitie

Wij

Bromfietsers en sympathisanten tegen het bromfietsverbod in Nijmegen

 

constateren dat:

  • het beleid en de geboden alternatieven zoals de sloopregeling van je voertuig niet goed geregeld zijn.
  • je eerst je voertuig moet laten slopen om vervolgens geen geld te krijgen omdat het potje leeg is.
  • je dan zonder scooter en zonder geld komt te zitten.
  • mensen die afhankelijk zijn van hun bromfiets, voor vervoer naar bijvoorbeeld hun werk, straks een groot probleem hebben en niet meer mobiel zijn.
  • het te gek voor woorden dat je wel overal met je auto mag rijden binnen de bebouwde kom maar niet met je bromfiets en dit je enige vervoer is.

 

en verzoeken

  • een betere sloopregeling zodat het niet kan dat je voor niks je bromfiets laat slopen, met de kans dat je in een lege geldpot terecht komt.
  • of de nieuwe ideeën van 2028 totaal te schrappen.

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Nijmegen 
Petitieloket:
Einddatum:
27.10.2025 
Petitionaris:
Pieter Reijnierse 

Geschiedenis

Ondertekeningen