U, de petitionaris

Stop de winterkou in De Brink Zuid

Onze slaapkamers zijn niet geïsoleerd. De buitenmuur is niet meer dan een dunne trespa plaat. In de winter slapen we met de elektrische kachel aan, een elektrische deken én een extra dik dekbed. De thermostaat staat dag en nacht hoog om het enigszins leefbaar te houden.

Dat kost ons elke maand extra aan energie, terwijl de kou blijft. Vooral oudere bewoners merken het direct in hun gewrichten — stijfheid en pijn nemen toe door de constante kou en het vocht.

We hebben dit gemeld bij de woningbouwvereniging. Er is tot nu toe geen oplossing gekomen.

https://isolatiedebrinkzuid.petities.nl

Petitie

Wij

de bewoners van de flat De Brink Zuid

 

constateren dat:

de slaapkamers geïsoleerd moeten worden, zodat wij bewoners zonder de kachel aan kunnen slapen en geen hoge energiekosten meer hebben.

 

en verzoeken

de slaapkamers goed te isoleren.

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Zutphen 
Petitieloket:
Einddatum:
04.10.2026 
Petitionaris:
Phia Tesink 
Organisatie:
Bewoner 

Geschiedenis

Ondertekeningen