U, de petitionaris
Er is nieuws!

Laat ook NOS het Eurovisie Song Festival niet uitzenden

202 ondertekeningen

Nadat AVROTROS een principieel standpunt heeft ingenomen door het ESF niet uit te zenden, vinden wij het onwenselijk dat de NOS dit nu wel van plan is. Wij roepen op om de uitzending van het ESF dit jaar niet door te laten gaan, vanwege de deelname van Israël.

https://geennossongfestival.petities.nl

Petitie

Wij

tegenstanders van de gewelddadige handelingen van het zionistische regime in Israël,

 

constateren dat:

  • Israël geweld blijft plegen tegen het Palestijnse volk, en inmiddels ook het Libanese volk;
  • meer dan 1000 artiesten door heel Europa hebben opgeroepen om het ESF te boycotten, vanwege de deelname van Israël;
  • Israël actief aan het lobbyen is om hoog in de eindklassering van het ESF te eindigen, om zo haar internationale reputatie vooruit te helpen, tegen alle terechte negatieve beeldvorming vanwege geweld tegen andere volken in;

 

en verzoeken

De NOS om de volledige, integrale uitzending van het ESF in Nederland niet mogelijk te maken.

Het antwoord

Petitie afgelopen

Deze petitie is geëindigd met 202 handtekeningen. Mijn hartelijke dank daarvoor. Helaas is dit geen aantal waarmee we een vuist hadden kunnen maken naar de NOS/NTR toe. Toch geeft het me moed dat er gelijkgestemden zijn. Ook is het voorlopig positief dat België nu overweegt om het zesde land te worden dat het Eurovisie Songfestival gaat boycotten, zolang Israël meedoet.

Nogmaals dank voor uw handtekening en vertrouwen. Hopelijk zijn we een volgende keer met meer.

Met vriendelijke groet,

S. Kans Petitionaris

 

Huidige status

Deze petitie staat niet open om ondertekeningen te verzamelen.

 

Details

Ontvanger:
zelfstandig bestuursorgaan 
Petitieloket:
Einddatum:
06.05.2026 
Status:
Ingetrokken 
Petitionaris:
Stefan Kans 

Geschiedenis

Ondertekeningen

Nieuws

Petitie afgelopen

Deze petitie is geëindigd met 202 handtekeningen. Mijn hartelijke dank daarvoor.

+Lees meer...

Helaas is dit geen aantal waarmee we een vuist hadden kunnen maken naar de NOS/NTR toe. Toch geeft het me moed dat er gelijkgestemden zijn. Ook is het voorlopig positief dat België nu overweegt om het zesde land te worden dat het Eurovisie Songfestival gaat boycotten, zolang Israël meedoet.

Nogmaals dank voor uw handtekening en vertrouwen. Hopelijk zijn we een volgende keer met meer.

Met vriendelijke groet,

S. Kans Petitionaris

19.05.2026