You, the petitioner
Hugo falcon

Houd onze toptrainer op de baan bij ATC Kadoelen

Hugo is een zeer gewaardeerde tennistrainer bij ATC Kadoelen. Desondanks besloot het bestuur zijn contract niet te verlengen, zonder inspraak van de leden. Met deze petitie willen wij via een buitengewone ALV openheid en een heroverweging van dit besluit. Teken nu zodat Hugo kan blijven!

https://houdhugobijatc.petities.nl

Petition

We

Stemgerechtigde leden van ATC Kadoelen

 

establish that:

  • het bestuur van ATC Kadoelen het contract met onze trainer Hugo na september niet verlengt.
  • dit besluit achter gesloten deuren is genomen, zonder inspraak of consultatie van de leden.
  • Hugo een gewaardeerde trainer is; zijn passievolle lessen zijn ongekend populair.
  • een vereniging er is vóór en dóór de leden en het passeren van onze stem en ons sportplezier strijdt met de geest van een gezonde club die de belangen van haar leden dient.

 

and request

  • het bestuur om, conform Artikel 14 lid 2 van de clubstatuten, op korte termijn een buitengewone ALV uit te schrijven.
  • tijdens deze extra ledenvergadering volledige openheid over de besluitvorming te geven.
  • een formele motie in stemming te brengen waarin de ALV het bestuur dringend oproept dit besluit te heroverwegen en alsnog met Hugo in gesprek te gaan.

Sign this petition

 
We e-mail you a link to confirm your signature. Your data will not be shared with third parties and remains with the Stichting Petities.nl. Your name and place of residence will only appear if you choose this. Read more about this in our privacy statement.

Details

Addressed to:
vereniging 
Petition desk:
Closing date:
2026-08-26 
Lead petitioner:
Olivier Morot 
Organisation:
Actiecomité Don't let Hugo go! 

History

Signatures